بارمان

شما در حال مشاهده

یک پست نوشته

مورد اعتمادترین تبلیغات برای مشتریان چیست؟

مشتریان به چه نوع تبلیغاتی اعتماد می کنند؟به نقل از تازه ترین آمارگیری Nielsen، توصیه های دهان به دهان همچنان در صدر مورد اعتمادترین نوع از تبلیغات در نزد مصرف کنندگان قرار دارد. طبق این گزارش، تقریبا ۸۴ درصد از مصرف کنندگان تحت تاثیر توصیه هایی که از طرف افراد آشنا انجام می شود قرار می گیرند.
بعد از تبلیغات دهان به دهان، مورد اعتمادترین انواع به شرح زیر اند:
وبسایت شرکت-۶۹ درصد؛
نظرات مصرف کنندگان از محصول که در اینترنت پخش می شود-۶۸ درصد؛
نقدهای محصول در مجلات و روزنامه ها-۶۷ درصد؛
تبلیغات تلویزیونی-۶۴ درصد
می بینیم که تقریبا همه موارد در یک سطح یکسان از نظر اقبال مردمی قرار دارند و تنها تبلیغات دهان به دهان است که با فاصله نسبتا زیادی مورد اعتماد مصرف کنندگان قرار دارد.
حرف آخر: تبلیغ دهان به دهان از گذشته تاثیر زیادی بر جلب مشتریان بالقوه توسط برندها داشته است. تنها نکته ای که امروز را از گذشته متمایز می کند این است که این توصیه های شفاهی و دهان به دهان در دنیای مدرن امروز جای خود را به تبادل نظر در دنیای آنلاین داده است.نتیجه: یکی از راهکارهای بهره گیری از این نوع تبلیغات دهان به دهان مدرن، حضور کسب و کار (و البته فعالانه) در این فضای مجازی است (نظیر فیسبوک و توییتر). با درگیر کردن مشتریان در این فضا شما می توانید از افراد عادی به عنوان تیم بازاریابی چند صد نفره (و یا چند هزار نفره) استفاده کنید و تعداد بیشتری از مشتریان بالقوه را به سمت خود جذب نمایید.

پاسخ دهید