بارمان

شما در حال مشاهده

یک پست نوشته

فلش تبلیغاتی | بارمان پرینت

یکی از گزینه‌های بسیار اثر گذار، استفاده از یک کالای تبلیغاتی ماندگار، کارآمد و باکیفیت است که می‌تواند جاذبه منطقی، احساسی و اخلاقی فرد را تحت تاثیر قرار دهد.

ذخیره‌ی داده به صورت رایگان بر روی فلش مموری‌ها یکی از تغییرات بزرگ اخیر در بحث تجارت الکترونیک می‌باشد. اطلاعات و داده‌های بسیار زیادی را می‌توان به راحتی برروی فلش مموری‌ها ذخیره و بازیابی نمود و می‌توان از این امکان به عنوان یک انتخاب معقول و اثربخش در بازاریابی و تبلیغات نام برد. کاتالوگ محصولات، تبلیغات و پیام‌های الهام بخش را می‌توان بر روی حافظه‌ی فلش مموری‌ها بارگذاری کرد..

شما با بکارگیری فلش مموری تبلیغاتی، نه تنها می‌توانید از آن به عنوان یک هدیه مفید استفاده نمایید، بلکه این محصول می‌تواند برند و محصولات شرکت شما را به صورت بسیار زیبا و با قیمت پایین در دیدگاه همگان قرار دهد. با استفاده از فلش مموری با طرح جاکلیدی می‌توانید به راحتی داده‌های صوتی ،تصویری و غیره را جابه‌جا نموده و اطلاعات دلخواه‌تان، همیشه همراه و در دسترس شما باشد. شما می توانید ضمن چاپ محتویات تبلیغاتی بر روی سطح فلش مموری‌های کارتی و قرار دادن فایل‌های دلخواه تبلیغاتی درون آنها، یک هدیه کم حجم و زیبا به مشتریان و مخاطبین خود هدیه دهید.

 

 

بـارمان مطالعه این مطلب درباره هدایای تبلیغاتی را به شما توصیه میکند

محصولات مشـابه

غرفه سازی نمایشگاهی

شکلات تبلیغاتی

طراحی و چاپ کاتالوگ و بروشور

طراحی و چاپ ست اداری

 

برای ثبت سفارش های خود با ما در تماس باشیـ … ـد.

کانال تلگرام بارمـان

www.Barmanprint.com

barmanprint@gmail.com

 

۷۴ ۷۱ ۸۳ ۲۲ – ۰۲۱

هدایای تبلیغاتی | فلش مموری تبلیغاتی و پاور بانک تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی ادگیفت | فلش مموری

قیمت فلش مموری تبلیغاتی

پاسخ دهید